:

Je mi 39 let, mám 2 děti, 19 let stejné zaměstnání. Triatlon dělám pro zábavu (zatím pouze rok) a mám jej jako psychický ventil v dnešní uspěchané době. Můj cíl je dokončit dlouhý triatlon na ironmanské vzdálenosti 3.8-180-42.2 km, na kterého mě Tomáš připravuje. K tomuto krásnému sportu mě přivedl můj bratr Petr, kterému patří můj velký dík.

  • 50 %

Další svěřenci

Je mi 29 let a celý život jsem aktivní sportovec (fotbal,futsal,plavání).Proto jsem vystudoval na Pedagogické fakultě UK obor tělesná výchova - základy společenských věd a dnes se živím jako trenér plavání. A protože ve volném čase velmi rád běhám,další výzvou bylo zkusit triatlon. Pod Tomášovým vedením se na něj připravuji od roku 2015.
kalendář závodů 2016:
 - Pardubický vinařský půlmaratón
 - Triatlon Poděbrady
 - Czechman
 - TriPrague
    Martin Dvořák ročník 1974 Mé motto je "Jen mrtvá ryba plave s proudem!" (občas aktualizovaný) web: www.mndk.name Kdy si dávno atlet středotraťař, posléze po pár zraněních na mnoho let prostý povaleč a nyní triatlet začátečník. Nadšený sjezdový lyžař celoživotně. Velké ambice nemám, ale uzavírat startovní pole bych opravdu nerad. Rád bych byl ostatním důstojným soupeřem, ať už souboj dopadne jakkoliv. Rok od roku důstojnějším… Jako každý mám i konkrétnější cíle, jako dosáhnout solidního času v dlouhém i středním triatlonu, ještě aspoň jednou se svižně proběhnout, zajet slušný rychlostní průměr v časovce a naučit se plavat. Přesná čísla se bohužel mění co týden a tak to nejspíš ještě nějakou dobu bude. Sám se nechám překvapit. Mým největším sportovním úspěchem je určitě samotný návrat ke sportu, v triatlonu pak výkon na Knappenmanovi 2014 (1,9-90-21,1) 4:47 a první dokončený dlouhý triatlon (ironman) v Kolíně nad Rýnem 10:34
    Jirka Pospíšil 1977 S aktivním sportováním jsem začal v roce 2011 s cílem „začít něco se sebou dělat“, do té doby jsem se v podstatě nehýbal. Jsem celkově sportovně založený, každý sport mi tak trošku jde, ale nikdy jsem žádný nedělal naplno, ani pravidelně rekreačně. Přes tenis a cvičení ve fitku jsem se dostal k běhu, který mě začal bavit. Po úspěšném zaběhnutí několika půlmaratonů, pár kraťoučkých triatlonů jsem se náhodou seznámil s Tomášem a začal jsem postupně propadat kouzlu triatlonu, byť s prvotním cílem uběhnout samostatně maraton. Dnes mám maratonů uběhnutých více a v triatlonu už „plavu“ totálně. Pod Tomášovým precizním a profesionálním vedením jsem už absoloval několik závodů na distanci polovičního IRONMANA (zell am se,czechman,poznaň atd..) a mým snem a cílem je celý IRONMAN. Díky aktivnímu sportování jsem se dostal do celkové životní pohody a to jak po stránce fyzické, tak i rodinné a pracovní, a každý další závod bez ohledu na výsledek je mým motorem, který mě tlačí dále. Splní se můj sen…, a co bude dál?