:

Je mi 39 let, mám 2 děti, 19 let stejné zaměstnání. Triatlon dělám pro zábavu (zatím pouze rok) a mám jej jako psychický ventil v dnešní uspěchané době. Můj cíl je dokončit dlouhý triatlon na ironmanské vzdálenosti 3.8-180-42.2 km, na kterého mě Tomáš připravuje. K tomuto krásnému sportu mě přivedl můj bratr Petr, kterému patří můj velký dík.

 • 50 %

Další svěřenci

Je mi 29 let a celý život jsem aktivní sportovec (fotbal,futsal,plavání).Proto jsem vystudoval na Pedagogické fakultě UK obor tělesná výchova - základy společenských věd a dnes se živím jako trenér plavání. A protože ve volném čase velmi rád běhám,další výzvou bylo zkusit triatlon. Pod Tomášovým vedením se na něj připravuji od roku 2015.
kalendář závodů 2016:
 - Pardubický vinařský půlmaratón
 - Triatlon Poděbrady
 - Czechman
 - TriPrague
  Martin Dvořák ročník 1974 Mé motto je "Jen mrtvá ryba plave s proudem!" (občas aktualizovaný) web: www.mndk.name Kdy si dávno atlet středotraťař, posléze po pár zraněních na mnoho let prostý povaleč a nyní triatlet začátečník. Nadšený sjezdový lyžař celoživotně. Velké ambice nemám, ale uzavírat startovní pole bych opravdu nerad. Rád bych byl ostatním důstojným soupeřem, ať už souboj dopadne jakkoliv. Rok od roku důstojnějším… Jako každý mám i konkrétnější cíle, jako dosáhnout solidního času v dlouhém i středním triatlonu, ještě aspoň jednou se svižně proběhnout, zajet slušný rychlostní průměr v časovce a naučit se plavat. Přesná čísla se bohužel mění co týden a tak to nejspíš ještě nějakou dobu bude. Sám se nechám překvapit. Mým největším sportovním úspěchem je určitě samotný návrat ke sportu, v triatlonu pak výkon na Knappenmanovi 2014 (1,9-90-21,1) 4:47 a první dokončený dlouhý triatlon (ironman) v Kolíně nad Rýnem 10:34
  Petr Michovský (ročník 1973) je vlastníkem Michovský Group a.s. a zároveň hlavním sponzorem Tomáše. Sám je aktivním a velmi úspěšným triatletem zaměřujícím se na tratě středního a dlouhého triatlonu, kromě toho je i sparring partnerem Tomáše v přípravném období. Pod jeho vedením a díky poctivému tréninku se dokázal prosadit a nyní se pravidelně umísťuje v popředí výsledkových listin ve své věkové kategorii jak u nás, tak i v zahraniční. výsledky:
  • Challenge Fuerteventura 2015 - 8.místo v M40
  • Ironman Nice 2015  - 20místo v M40, 10:07
  • Czechman halfironman - 4:38 PB
  • Doksyrace halfironman - 2. v M40
  • Cologne226 (ironman distance) 5. celkově, 1. v M40, 9:39 PB