:

Je mi 29 let a celý život jsem aktivní sportovec (fotbal, futsal, plavání). Proto jsem vystudoval na Pedagogické fakultě UK obor tělesná výchova – základy společenských věd a dnes se živím jako trenér plavání. A protože ve volném čase velmi rád běhám,další výzvou bylo zkusit triatlon. Pod Tomášovým vedením se na něj připravuji od roku 2015.
kalendář závodů 2016
• Pardubický vinařský půlmaratón
• Triatlon Poděbrady
• Czechman
• TriPrague

  • 50 %

Další svěřenci

Jirka Pospíšil 1977 S aktivním sportováním jsem začal v roce 2011 s cílem „začít něco se sebou dělat“, do té doby jsem se v podstatě nehýbal. Jsem celkově sportovně založený, každý sport mi tak trošku jde, ale nikdy jsem žádný nedělal naplno, ani pravidelně rekreačně. Přes tenis a cvičení ve fitku jsem se dostal k běhu, který mě začal bavit. Po úspěšném zaběhnutí několika půlmaratonů, pár kraťoučkých triatlonů jsem se náhodou seznámil s Tomášem a začal jsem postupně propadat kouzlu triatlonu, byť s prvotním cílem uběhnout samostatně maraton. Dnes mám maratonů uběhnutých více a v triatlonu už „plavu“ totálně. Pod Tomášovým precizním a profesionálním vedením jsem už absoloval několik závodů na distanci polovičního IRONMANA (zell am se,czechman,poznaň atd..) a mým snem a cílem je celý IRONMAN. Díky aktivnímu sportování jsem se dostal do celkové životní pohody a to jak po stránce fyzické, tak i rodinné a pracovní, a každý další závod bez ohledu na výsledek je mým motorem, který mě tlačí dále. Splní se můj sen…, a co bude dál?
Petr Michovský (ročník 1973) je vlastníkem Michovský Group a.s. a zároveň hlavním sponzorem Tomáše. Sám je aktivním a velmi úspěšným triatletem zaměřujícím se na tratě středního a dlouhého triatlonu, kromě toho je i sparring partnerem Tomáše v přípravném období. Pod jeho vedením a díky poctivému tréninku se dokázal prosadit a nyní se pravidelně umísťuje v popředí výsledkových listin ve své věkové kategorii jak u nás, tak i v zahraniční. výsledky:
  • Challenge Fuerteventura 2015 - 8.místo v M40
  • Ironman Nice 2015  - 20místo v M40, 10:07
  • Czechman halfironman - 4:38 PB
  • Doksyrace halfironman - 2. v M40
  • Cologne226 (ironman distance) 5. celkově, 1. v M40, 9:39 PB
    Je mi 39 let, mám 2 děti, 19 let stejné zaměstnání. Triatlon dělám pro zábavu (zatím pouze rok) a mám jej jako psychický ventil v dnešní uspěchané době. Můj cíl je dokončit dlouhý triatlon na ironmanské vzdálenosti 3.8-180-42.2 km, na kterého mě Tomáš připravuje. K tomuto krásnému sportu mě přivedl můj bratr Petr, kterému patří můj velký dík.